Precyzyjna i wygodna

obsługa

Rozkoszuj się komfortem.

Co oferujemy

Klimatyzatory kanałowe

Instalowane są najczęściej między sufitem a stropem, dzięki czemu są niewidoczne. Zastosowanie tego typu urządzeń pozwala na równomierne rozprowadzenie powietrza do kilku pomieszczeń jednocześnie. Stosowane są głównie w biurach, salach konferencyjnych oraz restauracjach.

Klimatyzatory podsufitowe

Montowane są w pomieszczeniach wymagających dalekiego zasięgu strumienia powietrza, charakteryzują się płaską budową i możliwością montażu w poziomie lub pionie. Wykorzystywane w centrach handlowych oraz wielkopowierzchniowych sklepach.

Klimatyzatory kasetonowe

Przeznaczone do instalacji w sufitach podwieszanych. Wyróżnia je czterokierunkowy strumień wydmuchiwanego powietrza oraz nowoczesny wygląd. Najczęściej stosowane są w biurowcach, restauracjach, hotelach oraz salach konferencyjnych.

Klimatyzatory ścienne (split)

Najpopularniejsze na rynku modele klimatyzatorów. Ich zastosowanie jest wszechstronne, mogą być wykorzystywane zarówno w biurach, gabinetach, sklepach jak i w mieszkaniach. Klimatyzatory tego typu często posiadają bardzo nowoczesny i elegancki wygląd.

Centrale rekuperacyjne

Jest to rodzaj centrali wentylacyjnej wyposażonej w wymiennik odzysku ciepła. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania mamy możliwość odzyskania części energii potrzebnej do ogrzania powietrza nawiewanego do pomieszczeń.

Centrale wentylacyjne

Jest to urządzenie stosowane w wentylacji mechanicznej, dzięki któremu powietrze nawiewane z zewnątrz jest filtrowane, obrabiane termicznie (podgrzewane lub schładzane), a następnie nawiewane do pomieszczeń. Instalowane zarówno w budynkach mieszkalnych jak i przemysłowych.

Wentylatory dachowe

Montowane na dachach budynków, służą do wyciągania zużytego powietrza. Charakteryzuje je odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Wykorzystywane między innymi w obiektach przemysłowych oraz lokalach gastronomicznych.

Wentylatory kanałowe

Stosowane w ciągu kanałów wentylacyjnych jako element systemu wentylacji mechanicznej. Mogą służyć jako urządzenia nawiewne lub wywiewne.

Kurtyny powietrzne

Znajdują zastosowanie w miejscach, wymagających oddzielenia stref o różnych temperaturach. Pozwalają uniknąć mieszania powietrza ciepłego z zimnym. Najczęściej instalowane w sklepach, bankach oraz centrach handlowych.

Nagrzewnice wodne

Urządzenia do ogrzewania pomieszczeń. Stosowane w obiektach o średniej i dużej kubaturze takich jak: magazyny, hale, warsztaty, sklepy wielkopowierzchniowe. Zaletą nagrzewnic wodnych jest krótki czas nagrzewania powietrza w pomieszczeniach.

Nagrzewnice elektryczne

Mają zastosowanie w ogrzewaniu pomieszczeń o średniej i małej kubaturze. Ich zaletą jest możliwość szybkiego montażu i duża skuteczność.

Oferta promocyjna